top of page
Art Exhibit

BİZ KİMİZ?

Denge The Art Studio, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi mezunu sanatçı ve eğitmenler tarafından kurulmuş İstanbul Kadıköy lokasyonunda sanat eğitimlerine devam eden bir atölyedir. Güzel Sanatlar Lise ve Üniversitelerinde öğrenci olmak isteyen öğrencilerin yanı sıra yurt dışındaki tüm ülke ve üniversitelere Portfolyo Hazırlık eğitimi veren atölyemiz yurt dışına gidecek tüm öğrencilere de eğitim danışmanlığı yapmaktadır.

NELER YAPIYORUZ?

Türkiye'nin en başarılı sanatçı ve eğitmenlerinin bir araya geldiği, öğrencilerin akademik bir disiplinle yetiştirildiği Denge The Art Studio, geleceğe yön verebilecek üretken ve özgün nesiller yetiştirmeye devam ediyor. Bu tavrıyla, alanında birçok öğrenci yetiştiren Denge The Art Studio, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerine başvurmak isteyen öğrencileri sanatsal platformda belirlediği bölümlere yönelik hazırlamaktadır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Avrupa'da Eğitim alan mezun sanatçı ve eğitmenler tarafından akademik bir üslup ve çağdaş bir yaklaşımla öğrencilerini yetişkin birer birey olarak benimseyip, öğrencilerine üniversite ve sonrası sanatsal formasyonlarının temelini oluşturacak olan gerekli desen eğitimi ve sanat tarihi bilgisini vermek, günümüz sanat ortamının tasarım-üretim sorunlarına eğitimiyle yanıt verebilecek üretken, yaratıcı ve özgün bireyler yetiştirmek Denge The Art Studio’nun misyonudur. Sizde vizyonunuzu bu amaç doğrultusunda geliştirmek istiyorsanız aramıza hoşgeldiniz.

bottom of page